برنامه نویسی کودکان6

صفر تا صد برنامه نویسی کودکان و نوجوانان

برنامه نویسی کودکان6

۵ بازديد

6 نوع برنامه برنامه نویسی کودکان مراقبت از کودک

مراقبت از کودک، مهدکودک، پیش دبستانی، پیش دبستانی، در خانه، در مرکز، مونته سوری، رجیو، مبتنی بر بازی، پرستار بچه، مدرسه کوچک…. چگونه یک شخص تصمیم می گیرد که چه نوع برنامه مراقبت از کودک یا ارائه دهنده مراقبت از کودک باشد. بهترین؟!

فرقی نمی‌کند والدینی هستید که به دنبال مراقبت هستند یا کسی که علاقه‌مند به راه‌اندازی برنامه خود هستید، فهرست ما را برای مروری بر هر یک بررسی کنید!

مراقبت از کودک را در نزدیکی خود پیدا کنید در اینجا انواع اصلی برنامه های مراقبت از کودک آمده است:ارائه دهندگان مراقبت از کودک برنامه های مراقبت از کودک خانواده

اینها معمولاً به عنوان برنامه های درون برنامه نویسی کودکان خانه، مهدکودک خانوادگی، مهدکودک گروهی، میکرومکتب های یادگیری اولیه نیز شناخته می شوند.

در برنامه های مراقبت از کودک خانواده، یک ارائه دهنده و گاهی دستیاران آنها از گروه کوچکی از کودکان در خانه مراقبت می کنند. برنامه های مراقبت از کودک خانواده کوچکتر و صمیمی تر از مراکز مراقبت از کودک هستند و مزایای شناخته شده زیادی برای این نوع برنامه ها وجود دارد. هر ایالت روش صدور مجوز و الزامات خاص خود را برای مراقبت از کودکان خانواده دارد.

مدرسه های کوچک

یک مفهوم نسبتا جدید و مبتکرانه، گاهی اوقات به آنها مدرسه کوچک، نانومدرسه، غلاف همه گیر، حلقه اعتماد، یا به سادگی آموزش در خانه یا مدرسه خانگی گفته می شود.

یک مدرسه کوچک شبیه برنامه مراقبت برنامه نویسی کودکان از کودک در خانه است که اغلب به عنوان "مراقبت از کودک خانواده" شناخته می شود و بسیاری از مزایای یک برنامه FCC را دارد. آموزش خرد اساساً اختراع مجدد مدرسه یک اتاقه است که در آن اندازه کلاس کوچکتر است (از 4 تا 15 دانش آموز) و گروه های سنی مختلط وجود دارد.

به دلیل ماهیت اندازه خود، مدارس خرد می توانند تنوع بسیار بیشتری ایرانیان سایبر را برای خانواده ها، هم از نظر برنامه و هم در برنامه درسی و آموزش ارائه دهند. برخی فناوری، یادگیری ترکیبی یا کلاس درس معکوس را ادغام می کنند، در حالی که برخی دیگر درگیر یادگیری مبتنی بر پروژه هستند.

مدارس جنگلی

موردی از «آنچه روی قلع می‌گوید»، گاهی اوقات به‌عنوان مدارس روباز، پیش‌دبستانی‌های طبیعت، یا مهدکودک‌های جنگلی شناخته می‌شوند.

مدارس جنگلی برنامه‌هایی مبتنی بر بازی و تحت رهبری کودکان هستند که منحصراً در بیرون برگزار می‌شوند. محیط‌های بیرونی می‌تواند شامل پارک، ساحل یا مناطق دیگری باشد که کودکان برنامه نویسی کودکان می‌توانند در آن بدوند، بالا بروند، بازی کنند و کاوش کنند.

آنها شبیه برنامه های خانگی هستند که اندازه گروه کوچک است و نسبت مربی به فرزند کم است. به طور معمول، یک کودک برای شرکت در یک برنامه مدرسه جنگلی بدون حضور والدین با او باید پیاده روی ثابتی داشته باشد، به این معنی که برای کودکان 2 سال به بالا بهترین عملکرد را دارد.

مراکز نگهداری از کودکان

احتمالاً بهترین گزینه شناخته شده است، که به آنها مهدکودک، پیش دبستانی، یا پیش از مهدکودک/پیش از مهد کودک نیز گفته می شود.

مرکز مراقبت از کودک اغلب به عنوان شکل سنتی آموزش برنامه نویسی کودکان در دوران کودکی در نظر گرفته می شود. این مرکز معمولاً در یک مرکز تخصصی قرار دارد و برنامه‌های روزانه یا بخشی از فعالیت‌ها و آموزش را برای نوزادان تا ۶ هفته ارائه می‌دهد. مراکز دارای مجوز هستند و باید مقررات ایمنی و کارکنان دولت را رعایت کنند

دایه ها

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.