برنامه نویسی کودکان7

صفر تا صد برنامه نویسی کودکان و نوجوانان

برنامه نویسی کودکان7

۴ بازديد

اصطلاح دیگری برای  برنامه نویسی کودکان مراقبت انفرادی یا مراقب در خانه.

پرستار بچه شخصی است که یا در خانه شما زندگی می کند یا در طول روز برای مراقبت از فرزند شما به خانه شما می آید. گاهی اوقات، دو خانواده یک پرستار بچه را در یکی از خانه‌هایشان به اشتراک می‌گذارند، در خانه‌ای که معمولاً به آن «اشتراک پرستار بچه» می‌گویند. این گزینه مراقبت از کودک معمولاً به دلیل مراقبت 1:1 گرانتر از مراکز مراقبت از کودک یا خانه های مراقبت از کودک خانوادگی است.

Au Pair

Au pair ها شبیه پرستار بچه ها هستند، اما معمولاً بین 18 تا 26 سال سن دارند و معمولاً از کشور دیگری برای یادگیری یا تمرین یک زبان جدید می آیند. آنها تقریباً همیشه در خانه شما زندگی برنامه نویسی کودکان می کنند و می توانند تا 45 ساعت در هفته از کودکان مراقبت کنند. آنها معمولا فقط یک سال می مانند اما می توانند تا دو سال بمانند.

درک ارائه دهندگان مراقبت از کودک

البته، این همه اشکال بالقوه ارائه‌دهنده مراقبت از کودک را پوشش نمی‌دهد، و بسیاری از ترتیبات حتی موقتی یا غیررسمی‌تر هستند (مخصوصاً در این زمان‌های وحشی)، اما این به شما کمک می‌کند تا در مورد همه گزینه‌های موجود فکر کنید. ، چه خودتان یک ارائه دهنده باشید یا به دنبال خدماتی برای فرزندتان باشید.

اگر می‌خواهید بیشتر بدانید، می‌توانید با ما در Wonderschool تماس بگیرید و ما می‌توانیم به شما در شروع کار کمک کنیم! 6 نوع برنامه پیش دبستانی

رجیو امیلیا، مونته سوری، والدورف - گزینه های پیش دبستانی بی پایان به نظر می رسند. در اینجا نحوه انتخاب یک برنامه پیش دبستانی و فلسفه ای که برای کودک شما کارآمد است، آمده است.

برنامه های پیش دبستانی که برای کودکان بین 3 تا 5 سال طراحی ایرانیان سایبر شده است، مهارت های اجتماعی مهمی را آموزش می دهد، رشد شناختی را بهبود می بخشد و کودک شما را برای مدرسه برنامه نویسی کودکان آماده می کند. اما با توجه به همه برنامه های موجود، چگونه بهترین را برای شخصیت و سبک یادگیری کودک کوچک خود انتخاب می کنید؟

لیندا وایتهد، معاون آموزش و توسعه برای افق های روشن، می گوید برای شروع، دانستن اینکه برنامه های پیش دبستانی در ایالات متحده به دو دسته کلی تقسیم می شوند، مفید است. "فلسفه اول یادگیری از طریق کشف است که شامل برنامه هایی با تمرکز بر فعالیت های هدایت شده توسط کودک است.

معلمان به عنوان راهنما عمل می کنند و فعالیت ها را بر اساس سطوح رشد کودکان برنامه ریزی می کنند. فلسفه دوم بر برنامه هایی متمرکز است که بیشتر مبتنی بر آکادمیک است و معمولاً شامل تمرین است. و اجزای تمرین."

مطالب مرتبط: برنامه درسی پیش دبستانی: فرزند من چه خواهد آموخت؟

اینکه آیا یک برنامه مبتنی بر کشف یا مبتنی بر آکادمیک را انتخاب می کنید به ترجیح شخصی شما و همچنین نیازهای فردی، سن، سطح انرژی و بلوغ فرزندتان بستگی دارد.

همچنین ممکن است به طول برنامه برنامه نویسی کودکان مورد نظر شما (یک روز کامل یا نیم روز) بستگی داشته باشد. برای سهولت تصمیم گیری، راهنمای ما را در مورد شش فلسفه و برنامه محبوب پیش دبستانی بررسی کنید.

مونته سوری

این برنامه جامع پیش دبستانی که توسط پزشک و مربی ماریا مونته سوری طراحی شده است، رویکردی توسعه ای برای یادگیری دارد. همه معلمان باید دارای مدرک لیسانس یا فوق لیسانس دوران کودکی و همچنین گواهینامه مونته سوری باشند. برنامه درسی بر طبیعت، خلاقیت و یادگیری عملی با راهنمایی ملایم ارائه شده توسط معلمان تأکید دارد. کودکان بر روی فعالیت هایی تمرکز می کنند که با علایق آنها هماهنگ است، که استقلال و کنجکاوی طبیعی را توسعه می دهد.

به طور کلی، هدف روش مونته سوری رشد حواس، شخصیت، برنامه نویسی کودکان مهارت های زندگی عملی و توانایی تحصیلی کودک است. هیلاری لوی فریدمن، دکترای تخصصی والدین و نویسنده کتاب بازی برای برنده شدن: تربیت کودکان در رقابت می‌گوید: «اگر کودک شما
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.