برنامه نویسی کامپیوتر1

صفر تا صد برنامه نویسی کودکان و نوجوانان

برنامه نویسی کامپیوتر1

۶ بازديد

متون کتاب از آسان به دشوار است و موضوعات برنامه نویسی کامپیوتر با توجه به نیازهای اجتماعی و فرهنگی زبان آموز در مورد جامعه فارسی زبان امروزی انتخاب شده است.

سطوح کتاب بر اساس چارچوب CEFR: B2 و C1 ادامه مطلب و دانلود فایل صوتی رایگان

موضوع کتاب آشنایی زبان آموزان با ساختارها و الگوهای دستور زبان فارسی به صورت کاملا کاربردی است.

جلد اول به بحث اسم، صفت، ضمایر، قید و حروف و زمان و فعل اختصاص دارد. موضوعات و تمرین های کتاب به صورت موضوعی تنظیم شده است. اولین متون هر موضوع به یادگیرنده کمک می کندr برای آشنایی با موضوع قبل از توضیحات گرامری و یادگیری مباحث گرامری در زمینه زبانی. جلد دوم کتاب دستور زبان فارسی به موضوع زمان می پردازد

شعر معاصر ایران

(ویژه زبان آموزان خارجی برنامه نویسی کامپیوتر زبان و ادبیات فارسی)

دکتر ضیاء قاسمی، نویسنده شعر معاصر ایران، به عنوان منبع تکمیلی برای یادگیری زبان فارسی و آشنایی با ادبیات فارسی، بیش از ده سال است که در دوره های ادبیات تدریس می کند. این کتاب در رشته های ادبیات فارسی و سایر رشته های هنری در مؤسسه دهخدا و مرکز بین المللی فارسی شناسی دانشگاه تهران و سایر مکان های مشابه برای علاقه مندان به زبان و ادبیات فارسی قابل تدریس است. شامل اشعاری از شاعران برگزیده ایرانی به همراه نکات و تمرین های ادبی است. درباره کتاب

جهان در مشکل است و به یک قهرمان دیجیتال نیاز دارد.فلین وارد ایرانیان سایبر دنیای بازی های ویدیویی آشنا اما در حال تغییر می شود که در آن چیزی به طرز وحشتناکی اشتباه می شود.

فلین داخل بازی گیر می کند! حافظه او از بین رفته و خطراتی که با آن روبروست واقعی است. دنیای بازی با معرفی خطرات و موجودات جدیدی که فلین قبلا هرگز ندیده است، تکامل می یابد. یک موجود باهوش به کمک او می آید، اما آیا فلین می تواند به این موجود دیجیتال اعتماد کند؟

درباره سری Flynn’s Log: در آینده ای نزدیک، برنامه نویسی کامپیوتر بازی های ویدیویی شروع به تغییر و تکامل می کنند. بیت‌های تصادفی داده، هوش مجازی ایجاد می‌کنند که دنیای دیجیتال را تسخیر می‌کند. یک بحران دیجیتال متولد می شود و دنیای واقعی را متوقف می کند. تنها کسی که می تواند جهان را نجات دهد فلین است، اما او به کمک دوستانش، هکرها، نیاز دارد.

"به طور خلاصه، این یک خواندن عالی است: چیدمان مبتکرانه، طرح هیجان انگیز و شخصیت های قوی." -آ. قبرها

"عالی بود! پسرم واقعاً آن را دوست داشت! او مشتاقانه منتظر بعدی است! او آن را بارها خواند و هر بار از کتاب لذت برد.» -آنیل شارما

«غیرخواننده‌ام پرسید که آیا این را برای او می‌خرم. نمی توانستم خوشحال تر از این باشم. او واقعاً از این کار لذت برد و من واقعاً از این واقعیت لذت بردم که تا زمانی که کارش تمام نشده بود آن را زمین نگذارد.» -شریل گریفسی دی کی اورجینال با قیمت مناسب.

ما کلیدهای بازی و نرم افزار اصلی و کاملاً جدید را با برنامه نویسی کامپیوتر قیمت پایین ارائه می دهیم. تصاویر کدهای فعال سازی در سیستم تحویل فوری آنلاین ما به نام Autokey بارگذاری می شود. این بدان معنی است که شما تحویل فوری سی دی کلیدهای بازی و نرم افزار خود را دریافت می کنید!

ما سخت کار می‌کنیم تا مطمئن شویم که قیمت‌هایمان همیشه پایین‌تر از قیمت خرده‌فروشی است، و چون کلید به صورت دیجیتالی برای شما ارسال می‌شود، هزینه‌های ارسال گرانی برای پرداخت وجود ندارد.

شرکت ما با وارد کردن بازی‌ها از توزیع‌کنندگان اصلی در کشورهای دیگر، جایی که بازی‌ها قیمت‌های خرده‌فروشی ارزان‌تری نسبت به کشورهایی مانند استرالیا یا اسرائیل دارند، به شما کمک می‌کند در هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

به دلیل صرفه جویی در هزینه های پست (از آنجایی که اقلام ما به صورت دیجیتالی ارسال می شوند)، به ما امکان می دهد قیمت بسیار پایینی ارائه دهیم. نه تنها این، بلکه کدهایی که ما می فروشیم در سراسر جهان به برنامه نویسی کامپیوتر عنوان دانلود دیجیتال کار می کنند، بر خلاف محصولات فیزیکی که گاهی اوقات قفل در منطقه هستند.

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد